22. aprillil täitub Solaris keskus animefännidega. Tegevust jätkub terveks päevaks!

Oled tulemas? Liitu üritusega Facebookis!

11:00
Avatakse kirbuturg, kust saab osta animeteemalisi meeneid, kunsti ja käsitööd, ja cosplay joonistamise töötuba, kus saab proovida kätt kostüümide joonistamises päris modellidega. Täiesti uudsena on sel aastal võimalik lasta endale teha anime-tegelastega tätoveeringuid!

11:30
Animemöllu avasõnad, ülevaade tegevustest ja esimene välkviktoriin JAFF kinopiletite loosimiseks. Välkviktoriine viikase läbi terve päeva vältel, nii et olge valmis oma teadmisi Jaapanist, animest ja JAFFist kasutama.

11:45  
Lava ees viiakse läbi origami töötuba. Registreerida pole vaja ja liituda võib ka poole pealt, kuni paberit jätkub. Algajatele näitame ette kõige levinumad voltimismustrid, edasijõudnutele pakume hulganisti juhendeid uute disainide jaoks.

12:15
Ingliskeelne ettekanne "Introduction to Japanese", Natalia Orshanskaya, Japanese-English Language school.

13:00
COSPLAY VÕISTLUS! Laval võtavad mõõtu Eesti parimaid kostüümi- ja showmeistreid.

14:30
Cosplay autasustamine

15:00
Animemöllul on olnud jaapani keele õpetusi, on olnud tantsuõpetusi, kuid esmaskordselt teeme nad koos! Laval on jaapani keele JA tantsuõpetus!

16:00
Võta osa cosplay joonistamise võistlusest! 15 minuti jooksul tehtud joonistustustest valivad oma lemmikud modellid ise. Kõigile osalejatele jääb mälestuseks JAFF joonistusblokk, parimad saavad premeeritud.

Vaba lava
Terve päeva vältel, kui midagi muud parasjagu ei toimu ja on igaühel võimalik oma kostüümi või esitust laval näidata. Too ainult oma muusika või muusikasoov (mida täidame võimalusel) helipulti.

Kohtume Solarises!

JAFFi sõbrad